Metin2 Pvp | Pvp Serverler | Private Server | Knight Pvp | Pvp Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2 Pvp | Pvp Serverler | Private Server | Knight Pvp | Pvp Server

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kara Büyü Sura Gelişimi

YazarMesaj
DarqKniFe
Forum Kurucusu
Forum Kurucusu
DarqKniFe

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 521

Kara Büyü Sura Gelişimi Empty
MesajKonu: Kara Büyü Sura Gelişimi   Kara Büyü Sura Gelişimi Icon_minitime1Cuma Ekim 29, 2010 4:42 pm

BECERİLER
*nbsp;
1- ATEŞ HAYALETİ
Kara Büyü Sura Gelişimi Dddb
*nbsp;
2- KARANLIK KORUMA
Kara Büyü Sura Gelişimi Dfft
*nbsp;
3-ATEŞ VURUŞ
Kara Büyü Sura Gelişimi Fdsgsda
*nbsp;
4-KARANLIK VURUŞ
Kara Büyü Sura Gelişimi Sdddz
*nbsp;
5-HAYALET VURUŞ
Kara Büyü Sura Gelişimi Fghfgi
*nbsp;
6-KARANLIK KÜRE
Kara Büyü Sura Gelişimi Gdgdfgdf
*nbsp;
Stat Gelişimi
*nbsp;
1- 3 ınt 1 hp böyle büyü gücünüz çok olur spniz kolay kolay bitmez.ama hpnin az olacağından wslerde zorlanabilirsiniz.
*nbsp;
2- full ınt full hp bu yöntem pek uygulanmaz.eğer yançarınızla kasacaksanız.iyi bir yöntemdir.ama tek kasılırken çok zorlanırsınız.wslerde hiç bir etkiniz olmaz.
*nbsp;
3- 2 ınt 1 hp bu yöntem benim savunduğum yöntem.spniz kolay kolay bitmez ve canınızda iyi olur.wslerde ve kasılırken çok işe yarar.
*nbsp;
Beceri Gelişimi
*nbsp;
Güncel:
Arkadaşlar birazdan vereceğim beceri gelişimi en güncel olanıdır.Suraların çoğunluğu bunu bilmez(bilirler fakat yapamazlar).
*nbsp;
1- Karanlık Koruma
2-Ateş Hayaleti
3-Karanlık Küre ( Karanlık Vuruş)
4-Karanlık Vuruş(Karanlık Küre)
5-Hayalet Vuruş
*nbsp;
Arkadaşlar bu beceri gelişimini çoğu kişi korktuğu için yapmaz.Fakat ben denedim. Karanlık korumayı açtığım zaman adamlar bana vurmaya eriniyo çünkü hasar indiremiyorlar.Peşine ateş hayaletini master yaptığımız zaman çok sp gider(bunun çözümünü vereceğim).Ama korkmaynın böle bi sorununuz 35 lwlden sonra kalkar.Diğer masterı karanlık küre tavsiye ederim.Çünkü ws ler kısa sürüyor zaten(yarım saat süren ws gördünüzmü?Kara Büyü Sura Gelişimi Biggrin)bunun için kısa sürede en çok hasarı indirmelisiniz.Bu yüzden karanlık küreyi tavsiye ediyorum.Wsler genelde 2-5 dk arası sürer.Eee bu sürede karanlık vuruş mu kullanırsınız.Karanlık küreyimi ( Bence karanlık küre)
Sıra geldi stat gelişimine(Bunu ayrı yazıyorum çünkü bu beceri gelişimi için geçerli)

Full int(sp)
Şimdi çoğunluğu şunu düşünür.söyler biz böle gidersek canımız çok az olur çok kolay yatarız.Sakın öle düşünmeyin biraz hpli item ve masterı yüksek karanlık koruma ile full hp gitmiş gibi olursunuz.
*nbsp;
Full vit(hp)
Peşinede bu statı fuller ve 2 master daha açarsanız( lafın gelişi diyorumKara Büyü Sura Gelişimi Biggrin) çarınızın önünde kimse duramaz.
*nbsp;
Full dex
Bunu açıklamaya gerek bile duymuyorum.
*nbsp;
ANA OYUN BİTTİ EEE NE STAT VERCEM NEYİ MASTER ETCEM Kara Büyü Sura Gelişimi Biggrin Kara Büyü Sura Gelişimi Biggrin Kara Büyü Sura Gelişimi Biggrin
[color:987a=**ff0000]
*nbsp;
A- bu yöntem wsde çok işe yarar.
*nbsp;
1-ateş hayaleti
2-karanlık koruma
3-karanlık vuruş
4-karanlık küre
5-ateş vuruş
6-hayalet vuruş
*nbsp;
B- tek başınıza kasılmanızda kolaylık sağlar
*nbsp;
1-ateş hayaleti
2-ateş vuruş
3-karanlık koruma
4-karanlık vuruş
5-karanlık küre
6-hayalet vuruş
*nbsp;
bu yötemde karanlık korumayı 3 almamın karanlık koruma çok sp yer 3 master açılana kadar sp fullenecek karanlık koruma ve ateş hayaletini birlikte bile açsan sp dengede kalacaktır.
*nbsp;
C- hem kasılmak hemde ws yapmak istiyenler için
*nbsp;
1-ateş hayaleti
2-karanlık vuruş
3-karanlık koruma
4-ateş vuruş
5-karanlık küre
6-hayalet vuruş
*nbsp;
bu yöntem çok eğlenceli bir beceri yöntemidir.wslerde kimse önünüzde duramaz.kasılırıkde fazla zorlanmazsınız.
*nbsp;
Geldik son beceri yöntemine
*nbsp;
D- wslerde çok çok güçlü olursunuz ama kasılamazsınız
*nbsp;
1-ateş hayaleti
2-karanlık küre
3-karanlık vuruş
4-hayalet vuruş
5-ateş vuruş
6-karanlık koruma
*nbsp;
pek savunmadığın yöntemdir.eğer yançarla kasarsanız.
Iyi bir yöntemdir.
*nbsp;
İtemler
*nbsp;
30 lwlden önce pek itemlerinizin + sı önemli değildir.
Evt başlayalım.
*nbsp;
1-dolu +9 eksisiz bulabiliyorsanız soğutma taşı ekli bir dolu size 50 lwle kadar yeter.Kara Büyü Sura Gelişimi Dfffi
Mesela böyle bir dolu size 50 lwle kadar yeter.
*nbsp;
2-kötü şans zırhı +9 size 40 kadar yeter ama 34 lwlden sonra 34 lwl zırhı +7+8+9 daha iyi olur.
*nbsp;
3-zekalı itemler bulursanız.+7+8+9 küpe ve +7+8+9 kolye zeka artıran itemler suranın en ihtiyaç duydukları itemlerdir.
Kara Büyü Sura Gelişimi Bvbvbv
4-büyü hızı artıran itemler skil kullanımında çok lazım olur.
*nbsp;
5-kaskımız +7+8+9 olsa bize yeter.
*nbsp;
6-kalkanımızında + sı +6 düşük olmasın yeter.
*nbsp;
7- ayakkabı pek önemli değil ama gende + sını düşük tutmayın
*nbsp;
*nbsp;
*nbsp;
SURA SAÇLARI
*nbsp;
ERKEK
Kara Büyü Sura Gelişimi 16987789
*nbsp;
Kara Büyü Sura Gelişimi Glitterfyflpbk021359044
*nbsp;
BAYAN
*nbsp;
Kara Büyü Sura Gelişimi 06qt6
*nbsp;
KASILMA REHBERİ
*nbsp;
1-9 LWL Kılıç +3 bide Ağır plaka zırh +3 bulun bir yerden veya basın direk mavi kurtlara gidin orda rahat kasılırsınız.(Bu arada skilleride alın)
*nbsp;
9-13 İtemlerinizi +sını +3 den aşşağı indirmezseniz.Ayılarda,Moralsi zlerde rahat kasılırsınız.
*nbsp;
13-20 Yeminlilerde kasılabilirsiniz.(Hatta 18 lwlde +9 kötü şans zırhı veya +6da olabilir bulursanız yabanilerdeazar azar kesersiniz)
*nbsp;
20-30 Yabanilerde kasılırsınız.
*nbsp;
30-36 Elit orklarda (35-36 lwde Ork generallerindede kasılırsınız)
*nbsp;
36-42 Ork generallerinde kasılırsınız(Sodada azar azar kesersiniz)
*nbsp;
42-55 Soda kasılırsınız.(53-54 lwde katada çıkarsınız)
*nbsp;
55-70 Katta kasılırsınız.
*nbsp;
Benim tecrübem bukadar.
*nbsp;
arkadaşlar benden bu kadar ben elimden geldiği kadar tecrübemi size sunuyorum.yardımcı olduysam ne mutlu bana.
https://metin2pvpcenter.yetkin-forum.com/index.htm

Kara Büyü Sura Gelişimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kara büyü sura klavuz
» BüyüLü siLah SURA eFsunLari
»  Kara Kaplı
» Sura
» Sura Kılıçları