Metin2 Pvp | Pvp Serverler | Private Server | Knight Pvp | Pvp Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2 Pvp | Pvp Serverler | Private Server | Knight Pvp | Pvp Server

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FArmVille Hilesi FArk yaratacak

YazarMesaj
Patron
Forum Kurucusu
Forum Kurucusu
Patron

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 442

FArmVille Hilesi FArk yaratacak   Empty
MesajKonu: FArmVille Hilesi FArk yaratacak    FArmVille Hilesi FArk yaratacak   Icon_minitime1Perş. Kas. 25, 2010 8:56 pm

Evt Beyler bunu bizzat ben buldum yemin edebilirm daha dogrusu kardeşimle ben buldum anlatıorum önce likle başka bi hesapta farmvileye girioruz ondan sonra hani yumurta varya yumurta biriktşirme o kapa gelip çoklu göndeiroruz yani aşk for varya ona tıklıoruz tıkladıkmı ondan sonra gödnerecegim kişiyi seçiroruz ama göndermioruz sonra üsteki linki kopyalayıp yeni sekmeye yapıştıoruz ordada seçioruz ama gönderimiorz nese istedigimiz kdr sekme açıp yaptıklsan sonra en baştaki sekmeye gelip gönder dioruz açılıo sonra kapatıp dier sekme dier sekmedekielrini gönder dioruz ama gönder dedikten sonra kapoıoruz ve sonra bütün hespini gönderioruz ve dier çara geçirouzki bilmem kaç tane famrivle istegi en sondakin yumurta yumurta isitorasanız yumurtaya tıklıosu7nuz bölece bisürü yumurta oluo ayrıca hem gönderen hemde gönderilen çarlara gelio bu kdr
http://www.metin2pvpcenter.yetkin-forum.com

FArmVille Hilesi FArk yaratacak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  METİN2 Para Hilesi download METİN 2 Para Hilesi indir
» 4x Hilesi
» 6x Hilesi
» 15 SKiLL Hilesi!!
» 7x hilesi süper %100 calisiyor!!